28.10.2014

MAPEİ İLE İŞÇİLİK HATALARINDAN KORUNMAK VE ENERJİ KİMLİK BELGESİNİ ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY

5627 sayılı “Enerji Verimliliği Kanunu” gereği tüm binalarda Mayıs 2017 tarihine kadar alınması zorunlu kılınan Enerji Kimlik Belgesi ( EKB) nin Tüketiciler tarafından nasıl alınacağı en önemli soru işaretlerinden. Belgeye başvurmadan önce gerekli tedbirlerin alınarak doğru kalınlıkta ısı Yalıtım levhaları tercih eden binalarda daha yüksek sınıfta bir enerji kimlik belgesine sahip olmak mümkündür. 

Dünya devinden Wallmerk ürünlerinde Ücretsiz EKB’nin yanında 2 yıl sigorta ve işçilik garantisi…

Dünyada yaklaşık 77 yıllık tecrübesi ve 55 Ülkedeki 62 fabrikasıyla hizmet veren dünya Markası Mapei , Türkiye pazarına sunduğu Wallmerk Isı Yalıtım Sistemi ürünleri kullanan Binalara , Enerji kimlik Belgesi (EKB) hizmetini ücretsiz olarak sunmaya başladı. Yalıtım sektörünün hem doğru ürünler hemde Eğitimli işçilik kullanılarak Tüketicilerin yararına gelişmesi için sürekli destekler geliştiren Mapei, Wallmerk yalıtım Sistemi kullanarak ısı yalıtımı yaptıran binaları İşçilik hatalarına karşı da 2 yıl boyunca sigortalıyor. Mapei bu sayede , İşçilik hatası nedeniyle Nihai Tüketicilerin olası Mağduriyetlerini engellemeyi ve Isı yalıtımı yaptırmanın keyfini uzun yıllarca sorunsuz yaşamalarını amaçlıyor.

Ülkemizin 2023 Enerji Verimliliği Hedeflerine Katkıda Bulunuyoruz…

Konu hakkında görüşlerini belirten Mapei Türkiye Genel Müdürü Alper Özer “ Tüketicilerimizin doğru malzeme ve doğru işçilik ile binalarında sorunsuz şekilde ısı yalıtımı uygulaması yaptırabilmeleri için birçok destekler geliştirdik. Bunlardan en önemlilerinden biri olan Enerji kimlik Belgesi uygulamamız ile, tüketicilerimizin optimum verimi alabilmeleri için kulaktan dolma bilgiler yerine profesyonel destek almalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem ürünlerimizi kullanarak ısı yalıtımı yaptıran binaların EKB ihtiyacını karşılamayı, hem de ülkemizin 2023 Enerji Verimliliği hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçladık.Bunun yanında ürünlerimizdeki üstün kaliteyi tercih eden tüketicilerimizi olası işçilik hatalarına karşı koruyabilmek için de 2 yıl boyunca geçerli olacak “Uygulama Sigortası”nı geliştirdik.” dedi.

DİĞER HABERLER